16 października 2012

Lena i Kuba zaczynają blogowanie

Gdyby Lena wiedziała, że patrzysz na nią teraz, Drogi Czytelniku, na pewno zakryłaby buzię rączkami i udawała, że zniknęła. Kuba natomiast spojrzałby spod oka i kokieteryjnie się uśmiechnął… Każdy wiek ma swoje prawa, swoje uroki i problemy, radości i strachy, swoje sukcesy i porażki. Towarzyszenie małym ludziom w poznawaniu świata, kształtowanie ich osobowości każdym swoim gestem, słowem i wyborem to ogromna odpowiedzialność, ale i wielka frajda. Nie jestem pedagogiem ani psychologiem. Nie czytam poradników, wolę powieści. Nie oglądam "Superniani", wybieram seriale Showtime'a. Moimi najlepszymi przyjaciółmi jako rodzica są zdrowy rozsądek i intuicja. Na razie na ich pomoc nie mogę narzekać – mam dwójkę najcudowniejszych dzieci pod słońcem. Ale dość o mnie, to blog o nich. Niech dziś zdjęcia będą ich najlepszą wizytówką!
Zdjęcia: ciocia Diana :)

PS. Od samego początku staram się uwrażliwiać moje dzieci na piękno, a poczucie smaku i stylu to dla mnie jeden z ważnych elementów osobowości. Na ile to tylko możliwe, usuwam z ich życia wszelką pstrokaciznę, tak charakterystyczną chociażby dla dziecięcych ubrań. Siłą rzeczy blog ten będzie trochę o małej modzie, jak to z modą bywa - bardzo subiektywnie.

Lena: 
futerko, spódniczka - Tesco/F&F Baby
rękawiczki, rajstopy, buty - H&M
chustka - allegro

Kuba:
czapka - CoolClub
chusteczka - allegro
kurtka - prezent (Yatsi Baby)
spodnie - Tesco/F&F Baby
buty - H&M

6 komentarzy:

 1. Krótko. Zaczęłaś chwilę temu i bez prób i błędów. Zaczęłaś z kopyta, idealnie. Piękny szablon. Biało, przestrzeń, wielkie zdjęcia. Rewelacyjnie piszesz. Dzieci cudne. Fotografie profesjonalne. Hmm... wróżę tu karierę! Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki bo takich blogów u nas jak na lekarstwo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi miło to słyszeć. Jeszcze to wszystko niedookreślone jest, jeszcze nie wiem, w którą stronę pójdzie... chyba przeżywam kryzys twórczy. Tym bardziej dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. no rewelaaa, popieram mamę Tosi!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. mamy te same buty z małym Michałem, myślę że chłopcy moga być w podobnym wieku.
  jaka jest między nimi różnica?

  pozdrawiam z całą serdecznością,
  mama lil i lwiejkruszyny (ownlog com)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale Kuba się zmienił od tamtego czasu!! :) Lena też, ale nie tak bardzo! Kuba to prawie jak inne dziecko!

  Pozdrawiam Was!
  Zorka

  OdpowiedzUsuń